Wysoka porażka w Łącku
Znów w tym sezonie musimy uznać wyższość Naszego rywala. Mecz rozpoczął się dla Nas źle, gdyż już w 3. minucie Zespół Gospodarzy wyszedł na prowadzenie. Dalsza część spotkania to liczne błędy Naszych Zawodników, które na szczęście dla Naszego Zespołu w pierwszej części rywalizacji były niewykorzystywane przez Gospodarzy. Na przerwę zeszliśmy z wynikiem 1:0 dla Drużyny Zyndrama.
Druga połowa w Naszym wykonaniu była tragiczna - przez koszmarne błędy obrony i bramkarza w ciągu 45 minut straciliśmy aż 7 bramek. Można powiedzieć, że Nasi Zawodnicy nie wyszli na drugą część spotkania. Naszą zmorą po awansie do wyższej klasy rozgrywkowej jest frekwencja zawodników na spotkaniach - do wielu pojedynków musieliśmy przystępować z 12-13 osobową kadrą. Tak mała liczba zmian jest zabójcza, zwłaszcza dla Nas jako beniaminka.
Ostatecznie przegrywamy spotkanie z Zyndram Łącko aż 8:0 Zespołowi Gospodarzy gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej części sezonu.