Z Zagórzan wracamy na tarczy
W niedzielne popołudnie w ramach 10. kolejki Ligi Okręgowej udaliśmy się do Zagórzan.
Sytuacja kadrowa poprawiła się, lecz może być ona jeszcze lepsza - na co liczymy w następny weekend.
Spotkanie z LKS Zagórzany zaczęło się dla Nas tragicznie, gdyż już w 30 sekundzie spotkania Konrad Drożdż umieścił piłkę w Naszej bramce. Trzeba przyznać, że pierwsza połowa w Naszym wykonaniu była bardzo słaba. W pierwszej części gry piłkarze Gospodarzy pokonali Naszego bramkarza jeszcze trzy razy. A uczynili to: Jerzy Nikiel oraz Konrad Drożdż, który już w pierwszej połowie ustrzelił hat-tricka. Ostatecznie na przerwę schodziliśmy z wynikiem 4️⃣:0️⃣ dla Drużyny Gospodarzy.
W przerwie na spotkanie przybył Nasz podstawowy obrońca - Kamil Lichoń, który w tym meczu wyjątkowo wystąpił w pomocy. Jego obecność na boisku pozytywnie wpłynęła na styl Naszej gry. Niestety w drugiej połowie Zespół z Zagórzan trafił do Naszej siatki jeszcze dwa razy. Bramkę honorową dla Naszej Drużyny po pięknym strzale z 20 metra zdobył wspomniany wcześniej Kamil Lichoń .
Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Gospodarzy 6️⃣:1️⃣