Zwycięstwo na zakończenie sezonu ‼️
Wczoraj udaliśmy się na spotkanie do Ropy. Mecz był bardzo zacięty i emocjonujący. W pierwszym kwadransie inicjatywę przejęła drużyna z Ropy, lecz napastnik gospodarzy nie wykorzystał trzech dogodnych sytuacji bramkowych. Potem do głosu doszedł Nasz Zespół i w 23. minucie bramkarza z Ropy pokonał Nasz skrzydłowy Rafał Święs. Bramka ta dodała nam skrzydeł i całkowicie zdominowaliśmy Zespół z Ropy. Dochodziliśmy do dogodnych sytuacji, lecz podobnie jak Drużyna Gospodarzy nie mogliśmy ich wykorzystać. W 37. minucie rywal sfaulował w polu karnym Naszego zawodnika i sędzia odgwizdał rzut karny. Został on pewnie wykorzystany przez Bogusława Witka. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 2:0 dla Naszego Zespołu.
Drugą połowę zaczęliśmy bardzo źle, gdyż już po trzech minutach Zespół z Ropy złapał z nami kontakt za sprawą Szymona Sarneckiego. Niestety w dalszej części spotkania wciąż przeważała Drużyna z Ropy. Jednak Nasza linia defensywna spisywała się świetnie. W 65. minucie dokonaliśmy pierwszej zmiany i na boisku w miejscu Huberta Stolarczyka pojawił się Patryk Gorgosz. Dwie minuty później boisko opuścił Józek Góra, a na boisku zameldował się Mateusz Gruca. W końcówce spotkania mogliśmy podwyższyć Nasze prowadzenie jednak piłka po strzale głową Patryka Gorgosza uderzyła w poprzeczkę. Koniec końców spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla Naszej Drużyny mimo, że umieściliśmy piłkę w siatce rywali aż 4 razy.