Wygrywamy z Moszczanką ‼️
Przed kilkoma godzinami zakończyliśmy spotkanie z GKS Moszczanka Moszczenica. Nasi zawodnicy wiedzieli, że zwycięstwo w tym spotkaniu bardzo przybliży nas do tytułu Mistrza A Klasy Gorlicko-Sądeckiej, dlatego na mecz przybyli w bardzo licznym gronie. Od pierwszego gwizdka Nasza Drużyna przejęła inicjatywę i już w 13. minucie wyszliśmy na prowadzenie. Bramkę strzałem głową zdobył Robert Stach. Osiem minut później na listę strzelców znów wpisał się Nasz Kapitan i tym samym podwyższył wynik spotkania na 2:0. Na przerwę schodziliśmy z bardzo dobrym wynikiem.
W przerwie dokonaliśmy jednej zmiany i w miejsce Dominika Obrzuta wszedł Daniel Drąg. Na początku drugiej połowy gra nie uległa większej zmianie i wciąż na boisku przeważała drużyna "Białej". W 51. minucie kolejnego w tym sezonie hat-tricka skompletował Robert Stach. Tym razem wykorzystał On zamieszanie w polu karnym i pokonał bramkarza rywali. W 60. minucie zawodnik Gości wykorzystał chwilowy brak koncentracji Naszych zawodników i po dośrodkowaniu, strzałem głową umieścił piłkę w Naszej bramce. Jednak na naszą odpowiedź nie trzeba było długo czekać, gdyż już trzy minuty później bramkarza Gości pokonał Bogusław Witek. W ostatnich dwudziestu minutach dokonaliśmy czterech zmian. I tak boisko upuścili: w 67. minucie Hubert Stolarczyk, w 70. minucie Bogusław Witek, w 73. minucie Patryk Gorgosz oraz w 83. minucie Damian Sądelski. Ich miejsca zajęli odpowiednio: Józef Góra, Marek Romanek, Jakub Główczyk oraz Mateusz Gruca. Wynik spotkania w 83. minucie ustalił zawodnik Gości.
Ostatecznie wygrywamy z drużyną Moszczanki 4:2 i bardzo przybliżamy się do tytułu Mistrza A Klasy Gorlicko-Sądeckiej ‼️
A ostateczną "kropkę nad i" możemy postawić już w sobotę w meczu z LKS Ogień Sękowa ‼️