Przegrywamy wysoko z KS Helena Nowy Sącz
Mecz zaczął się dla Nas bardzo dobrze, gdyż już w 5 minucie wyszliśmy na prowadzenie. Do piłki odbitej przez bramkarza Gości dopadł Bogusław Witek i umieścił ją w siatce ⚽️ Niestety dobre złego początki... Zespół Heleny rzucił się do odrabiania strat i w 31. minucie osiągnął swój cel doprowadzając do remisu ⚽️ Już osiem minut później Zespół Gości wyszedł na prowadzenie ⚽️ Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 2:1 dla Drużyny z Nowego Sącza.
Niestety druga połowa była bardzo słaba - dużo błędów wkradło się do gry Naszego Zespołu. Świadczy o tym liczba straconych bramek, która w drugiej połowie wyniosła aż 4 trafienia.
Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Gości aż 6:1 ‼️
Nie pozostaje Nam nic innego jak zapomnieć o tym spotkaniu i skupić się już na następnym bardzo ciężkim meczu wyjazdowym z Zespołem z Podegrodzia.