Pierwszy remis w sezonie‼️

Z niedzielnego spotkania w Sękowej wywozimy 1 punkt. Niestety styl Naszej gry pozostawiał wiele do życzenia. Początek spotkania był wyrównany i obie drużyny miały swoje sytuacje bramkowe. Jednak to My w 16. minucie spotkania wyszliśmy na prowadzenie - bramkarza gospodarzy pokonał Hubert Stolarczyk ⚽️ Drużyna z Sękowej chcąc wyrównać wynik spotkania przeprowadzała ciągłe ataki na Naszą bramkę. Jednak między słupkami świetnie sprawował się Nasz bramkarz - Łukasz Lichoń. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 1:0.
Jednak w drugiej połowie drużyna Gospodarzy zaczęła przeważać i stwarzała coraz groźniejsze sytuacje. Jedną z nich w 59. minucie wykorzystał Paweł Padoł - najlepiej odnalazł się w zamieszaniu w polu karnym i pokonał Naszego bramkarza ⚽️ W międzyczasie w 53. minucie boisko opuścił Nasz obrońca Kamil Lichoń , a na boisko wszedł Daniel Drąg. W 72. minucie sędzia podyktował rzut karny dla Gospodarzy - pewnie został on wykorzystany przez Kamila Moskala ⚽️ W 80. minucie dokonaliśmy dwóch zmian - boisko opuścili Hubert Stolarczyk oraz Damian Sądelski, a na boisku zameldowali się Wiktor Koźma i Jakub Główczyk. Nasz Zespół mimo przeprowadzanych akcji nie mógł pokonać linii defensywnej zespołu z Sękowej. Udało się to dopiero w 84. minucie. Po rzucie rożnym bramkarza Gospodarzy strzałem głową pokonał Nasz obrońca Grzegorz Czyżycki ⚽️ Minutę później wyszliśmy na prowadzenie. Identyczna sytuacja - rzut rożny, dośrodkowanie i bramka Grzegorza Czyżyckiego ⚽️ W ostatnich pięciu minutach mieliśmy kilka świetnych okazji, lecz nie potrafiliśmy ich wykorzystać. A, że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić, tak się właśnie stało i w 88. minucie wynik spotkania ustalił Paweł Padoł ⚽️ Zaraz po stracie bramki dokonaliśmy jeszcze zmiany i na boisku pojawił się Mateusz Zagórski , który zastąpił Rafała Święsa. Jednak wynik już nie uległ zmianie.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:3. Drużynie Gospodarzy gratulujemy bardzo dobrego spotkania.
A My już w sobotę udamy się do Ropy na ostatnie spotkanie w tym sezonie.