Kolejne zwycięstwo na Naszym koncie!
W niedzielne popołudnie Nasi seniorzy po raz kolejny sięgnęli po 3 punkty. Tym razem pewnie pokonali drużynę z Szymbarku. Całe spotkanie toczyło się pod Nasze dyktando. Goście tylko dwukrotnie po stałych fragmentach zagrozili Naszej bramce. Niestety wystarczyło to, aby zdobyć bramkę - po krótkim rozegraniu rzutu wolnego, zawodnik Gości oddał strzał zza pola karnego, a piłkę głową podbił jeden z Naszych zawodników tym samym myląc bramkarza. Jednak kilka minut później do wyrównania doprowadził Rafał Święs, który również strzałem z dystansu pokonał golkipera rywali. Wynik do przerwy 1:1.
Druga część spotkania to ciągle znaczna przewaga Naszego zespołu. Już kilka minut po przerwie na prowadzenie wyprowadził Nas Grzegorz Czyżycki, który strzałem głową umieścił piłkę w siatce. A piętnaście minut później wynik podwyższył Damian Sądelski. Tuż przed ostatnim gwizdkiem piłkę w swojej bramce umieścił zawodnik Gości, tym samym ustanawiając wynik tego spotkania. Na brawa zasługują także Nasi juniorzy, którzy bardzo pewnie zaprezentowali się w tym spotkaniu.
Drużynie z Szymbarku dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w dalszej części sezonu.